הינך נמצא כאן

דבר ראש רשות המחקר

ברוכים הבאים לאתר המחודש של אוניברסיטת בר-אילן.

רשות המחקר שדרגה את האתר, כדי להציג בפניך תמונה מקיפה של פעילות המחקר המתנהלת בבר-אילן. תוכל למצוא בעזרתנו אפשרויות מימון למחקר שלך, וגם אפשרויות לשיתוף פעולה עם חוקרים מרחבי העולם.

כל המידע על שירותי המחקר והכלים שאנחנו מספקים נמצא כאן – באתר מרכזי אחד.

רשות המחקר מחויבת להמשך קידומה של בר-אילן כאוניברסיטת מחקר ממדרגה ראשונה, בעלת צביון יהודי מובהק. יוזמות המחקר של בר-אילן מתפתחות ומתרחבות בהתמדה, ורשות המחקר מטרימה את השינויים הללו ודואגת לכך שנמשיך לספק את הרמה הגבוהה ביותר של מקצוענות ושל שירותי תמיכה ללקוחותינו.

לשם כך, הרחבנו את יחידת האיחוד האירופי שלנו, במטרה למקסם את שיעור ההצלחה בתוכנית המו"פ Horizon 2020 של האיחוד האירופי, שתקציבה כ-80 מיליארד אירו. כמו כן, הצטרפו לשורותינו מנהלת מיזמים ויועצים חיצוניים לביצוע רישות ושירותי בניית קונסורציום.

אנחנו בודקים את עבודתנו ואת השירותים שאנחנו מספקים באמצעות סקרים בקרב חברי הסגל האקדמי. הסקרים מצביעים על רמה גבוהה של שביעות רצון, ובכל זאת אנחנו שוקדים על  שינויים ארגוניים שישפרו  את השירותים הניתנים על ידי רשות המחקר.

המסר שלי פשוט: אנחנו כאן כדי לעזור לכם בכל ההיבטים של ניהול מענקי מחקר. נצלו את מומחיותנו ותיהנו ממחויבותנו לספק לכל אחד מכם שירות מעולה. בואו נעבוד ביחד לקידום פעילות המחקר של בר-אילן עד הצבתה ברמה העולמית הגבוהה ביותר.

ד"ר אלי אבן
ראש רשות המחקר

עודכן לאחרונה ב 21/6/15