הינך נמצא כאן

סגל


פרופ' שולמית מיכאלי
סגנית הנשיא למחקר

 

Shulamit.Michaeli@biu.ac.il
03-5318822

 

ד"ר אלי אבן
ראש רשות המחקר

eli.even@biu.ac.il
03-5318404

מנהלה    
חן לינג-פיארמן
רל"ש
לשכת סגן הנשיא למחקר
Vpr.Office@biu.ac.il
03-5318822
     

גלית חזן
מנהלת פרויקטי מחקר
רשות המחקר

galit.hazan@biu.ac.il
03-7384428

אורית תורג'מן
מזכירה
רשות המחקר

Research.Authority@biu.ac.il
03-5318404
ניהול קדם מענק

רוברט ארנולד
ראש מדור הגשות

Robert@mail.biu.ac.il
03-5317837

יפעת בכור
רכזת דסק ישראל
Yifat.Bechor@biu.ac.il
03-7384241
נטלי גורדון
מנהלת פרוייקטים, יחידת מו"פ האיחוד האירופי     
natalia.gordon@biu.ac.il
03-5342379
אסטל ויס
ראש יחידת מו"פ האיחוד האירופי

gr.fpinfo@biu.ac.il
03-5317439

שרון מור
מנהלת פרוייקטים, יחידת מו"פ האיחוד האירופי    
Sharon.Mor@biu.ac.il
03-7384275

יוסף מקלר
עורך מדעי

Yosef.Mackler@biu.ac.il
03-5318097

אלון נוסבאום
נאותות מחקר

Alon.Nusbaum@biu.ac.il
03-5318404

יסמין שנהב
רכזת קרנות חו"ל

yasmin.shenhav@biu.ac.il
03-5317438

ניהול פיננסי

בילי מיקנובסקי, רו"ח
ראשת מדור תקציבים

Billy.Mikanovsky@biu.ac.il
03-7384576

מירי ארבל
מנהלת חשבונות ראשית

miri.arbel@biu.ac.il
03-5317437

משה סלומון
יועץ פיננסי

03-5318562

תמי אברמוביץ'
תקציבאית מענקי מחקר

tami.avramovich@biu.ac.il
03-5317559

שירה גוטליב
תקציבאית מענקי מחקר
shira.gottlieb@biu.ac.il
03-7384461
חני גליק
תקציבאית מענקי מחקר
chani.glik@biu.ac.il

03-5317403

ליזה דוברובין
תקציבאית מענקי מחקר

liza.dobrovin@biu.ac.il
03-7384410

דליה ויינשטוק
תקציבאית מענקי מחקר

Dahlia.Weinstock@biu.ac.il
03-7384221

לירון וייס
תקציבאית מענקי מחקר

liron.weise@biu.ac.il
03-7384220

אורי מילר
תקציבאי מענקי מחקר
uri.miller@biu.ac.il
03-7384460
ליאת צוקר
תקציבאית מענקי מחקר

liat.zuker@biu.ac.il
03-7384280

רננה רוט
תקציבאית מענקי מחקר

renana.rot@biu.ac.il
03-5318403

הנהלת האוניברסיטה

פרופ' אריה צבן
נשיא

President.Office@biu.ac.il
03-5318656

פרופ' מרים פאוסט
רקטורית
Rector.Office@biu.ac.il
03-5318536

 

עודכן לאחרונה ב 13/11/17